Oriflame Fırsatlarından ve Kampanyalarından indirimli bir şekilde yararlanarak, aynı zamanda Para kazanmakta istiyorsanız yapmanız gereken tek şey formu doldurarak üyelik talebinizi iletmektir. Üyelik talebiniz bize ulaştığında aynı gün için yetkili bir Oriflame Danışmanı size ulaşarak merak ettiğiniz her türlü soruya cevap verecektir.

Üye Arasında Sizde Yerinizi Alın.Günümüzde artan katalog’tan satış yöntemlerinin arttığı, ancak birçok firmanın üyelerini değil firma payını düşünerek hazırladıkları sistemler maalesef kişileri fazlasıyla mağdur ediyor ve harcanılan paralar da kendi kesemizden gidiyor. Üyelik yoluyla ve alt ekip oluşturularak yapılan bu para kazanma sistemini başlatan Oriflame Kozmetik Firmasını ve Oriflame üyelik yaptırdıktan sonra kazanacağız paranın yanında, hiç bir zaman elinizden alınamayacak bir kariyer imkanını sizlere daha detaylı açıklamaya çalışacağız.

Oriflame Ücretsiz Üyelik

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi katalog satışı denilince akla gelen ilk sistem, yapacağınız işe üye olmakla başlar. Ancak tek başınıza sadece satın aldığınız ürünlerden para kazanacağınızı ve daha fazla gelir için daha fazla çaba sarf etmeniz gerektiğini anlamanız geç olmayacaktır. Oriflame Üyelik işlemleri sonrasında da iyi bir kariyer elde etmek istiyorsanız kendinize bir alt ekip kurmak ve ekibinizi kendi stratejileriniz doğrultusunda geliştirmeniz gerekmektedir. Katalog üzerinde yer alan ürünlerden sağlayacağınız kar oranı max. %30 ile sınırlıdır ve bu kar oranı şu anki mevcut sistemde fazlasıyla iyi bir orandır. Kazanç oranları için bknz. [Oriflame Kazanç Oranları]. Ancak bu kazanç oranı sadece sizin Oriflame üyesi olmanız sonucu size kazandıracağı orandır ve eğer satış yapmıyorsanız, sadece kendi ürünlerinizi alıyorsanız yeterli olacaktır.

Ama daha fazla kazanç ve alt ekibinizden gelecek kar oranına da sahip olmak istiyorsanız, Oriflame üyesi olmanız yetmez ve Oriflame Kayıt işlemlerine başlamanız gereklidir. Bunun için sizlere gerekli olan ya çevreniz yada internet ve sosyal ağları kullanarak alt ekibiniz için üye bulma hedeflerinizi uygulamaktır. Bu hedefler zor gibi görünse de hiç zor değildir ve kolayca uygulayarak sizde oriflame üyelik için bir çok kişiyi alt ekibinize dahil edebilirsiniz.

Oriflame Üyelik Kazançları

Oriflame ücretsiz üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra tamamen konsantre olmanız gereken bir seçenektir. Eğer bu sistemde kalıcı olmak istiyorsanız ve iyi bir kariyer hedefiniz var ise, Bu kazanç sistemini öncelikle kendiniz iyi anlamalı ve daha sonra üye yapacağınız kişilere doğru bir şekilde aktarmanız gereklidir. Unutmayın Oriflame Kozmetik ile hedeflerinize doğru bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, kesinlikle alt ekibinizi ve çevrenize yalan bilgiler vermeyin ve onları bu sisteme yanlış bilgilendirmeler ile yönlendirmeyin. Unutmayın ki, Oriflame kozmetik firmasına üye olduktan sonra her ne sebeple olursa olsun, sizin isteğiniz dahilinde olmadan kapınıza sipariş gelmez ve kimse kafasına göre diğer firmalarda ki gibi sipariş giremez. Bu kural oriflame için Altın bir kural olmakla beraber, bu işlemi sizden habersiz yapacak üst danışman, direktör yada kim olursa olsun kesinlikle bulunduğu seviyeye bakılmaksızın Oriflame firması ile bağı kesilecektir.  İşte oriflame kozmetik ile iş yapmanız ne kadar ciddi ve firmanın ne kadar kurumsal olduğunu bu kuraldan anlayabilirsiniz. Çünkü Oriflame Kazançları, en başta para kazanmak değil insan kazanmak ile başlamaktadır. Bu yüzden her ne sebeple olursa olsun Oriflame üyelik işlemi yapacağınız kimsenin hakkında bilerek ve isteyerek zorlama yapmayınız.

Oriflame Kimler Üye Olabilir?

Her kurumsal firmada olduğu gibi Oriflame Kozmetik firmasında da üye olma şartları mevcuttur. Oriflame üyelik şartları için detaylı bilgi arıyorsanız lütfen Oriflame hakkında sıkça sorulan sorular sayfamıza göz atın [Oriflame Üyelik Şartları]. Oriflame üyelik şartları sizin içinde uygunsa bu sayfa üzerinden hemen ücretsiz oriflame üyelik talebinizi bize iletebilirsiniz.

Katalogtan satış yaparak para kazanma

Yazımızda Oriflame üyesi olmak isteyen her kişiye aslında anlatmak istediğimiz temel hareket katalogtan satış yaparak para kazanma işlemidir. Katalogtan satış yapmak derken eğer bu şekilde bir ek kazanç sağlamak istiyorsanız kesinlikle seçmeniz gereken en iyi yöntem Oriflame satış sistemidir. Bu sistemde Oriflame kozmetiğin önemini ve üyelerinin mağdur olmaması için uyguladığı belli başı kuralları sizlere anlatmaya çalıştık. Bu nedenle kesinlikle bu iş seçeneğinde Oriflame Üyesi olmaktan korkmayın ve hayallerinize bir çok insan gibi Oriflame kozmetik ile devam edin.

Oriflame kozmetiğin sizlere sunmuş olduğu eşit ve adaletli gelir sistemi ve Türkiye de en çok tercih edilen bir çok ürünü Sağlık Bakanlığı onaylı olan Oriflame ürünleri ile sizde Kazanın ve hayallerinize bir adım daha yaklaşın. Unutmayın ki bu sistemde var olan 2 milyon üye hali hazırda bu sisteme devam ederek, bir çok kişi bu sektörde evini bu yöntem ile geçindiriyor. Oriflame üyesi olmaktan korkmayın ve sizde Oriflame Ailesine dahil olarak bu işi bizim gibi saygı ve prensipleri olan Direktörler ile başlayın ve devam ettirin. Tüm bunların dışında Oriflame üyelik ve diğer sorularınız için dilediğiniz zaman 0533 353 59 75 – 0535 311 50 14 Numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.